Movies
Ratings
328
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Fried Green TomatoesRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 4.0