Series
Ratings
22
Maid Sama!Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Movie RoomRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5