Titles you rated
Dear XRated ★ 3.0
KaosRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
OlympoRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Light of My LionRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 2.5
Teenage Bounty HuntersRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5