Titles you rated
Midnight DinerRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0