Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
AtlanticsRated ★ 3.5
Crime and PunishmentRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Toni ErdmannRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
I.S.S.Rated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Three Colors: RedRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
StrawRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
BrickRated ★ 3.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
It FollowsRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5