Titles you rated
The HelpRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
The Colors WithinRated ★ 1.5
The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
BurrowRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.5