Movies
Ratings
88
Gone GirlRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Brad's StatusRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5