Titles you rated
VertigoRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 1.5
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5