Movies
Ratings
104- Finding DoryRated ★ 4.5
- Incredibles 2Rated ★ 4.0
- Finding NemoRated ★ 5.0
- R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
- Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
- SnowpiercerRated ★ 3.5
- Memories of MurderRated ★ 4.0
- Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
- Men in Black 3Rated ★ 5.0
- Men in Black IIRated ★ 5.0
- Notting HillRated ★ 1.5
- The UnjustRated ★ 4.5
- War of the ArrowsRated ★ 2.0
- Edge of TomorrowRated ★ 3.5
- The Dark KnightRated ★ 5.0
- The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
- Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
- GloveRated ★ 1.5
- One Fine Spring DayRated ★ 5.0
- Life of PiRated ★ 5.0