Movies
Ratings
299
No Other ChoiceRated ★ 5.0
HouseboundRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0