Titles you rated
ManifestRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Children of NobodyRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Ebichu Minds the HouseRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Animal BabiesRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0