Series
Ratings
45- M&MRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.0
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5- One of A PairRated ★ 1.5
A Love To KillRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0