Titles you rated
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Desperate Mr. XRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5