Movies
Ratings
787
KOKUHORated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
HomunculusRated ★ 1.5