Movies
Ratings
404
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.5
White NightRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 1.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
Ender's GameRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
DivergentRated ★ 0.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0