Titles you rated
The Longest YardRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The SentinelRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 4.0
My Name Is VendettaRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.0
MarshallRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.0