Titles you rated
 Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0 Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
 L: Change the WorldRated ★ 4.0 L: Change the WorldRated ★ 4.0
 The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0 The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
 Before MidnightRated ★ 3.0 Before MidnightRated ★ 3.0
 The GiverRated ★ 3.5 The GiverRated ★ 3.5
 Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5 Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
 Beauty and the BeastRated ★ 5.0 Beauty and the BeastRated ★ 5.0
 My Dear EnemyRated ★ 2.5 My Dear EnemyRated ★ 2.5
 Jane EyreRated ★ 2.0 Jane EyreRated ★ 2.0
 RiddickRated ★ 3.0 RiddickRated ★ 3.0
 The Last PrincessRated ★ 3.0 The Last PrincessRated ★ 3.0
 577 ProjectRated ★ 5.0 577 ProjectRated ★ 5.0
 Song for MarionRated ★ 4.0 Song for MarionRated ★ 4.0
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
 C'est Si BonRated ★ 4.0 C'est Si BonRated ★ 4.0
 BuriedRated ★ 5.0 BuriedRated ★ 5.0
 Now You See MeRated ★ 3.5 Now You See MeRated ★ 3.5
 Ip Man 3Rated ★ 4.0 Ip Man 3Rated ★ 4.0
 Pretty WomanRated ★ 2.5 Pretty WomanRated ★ 2.5