Titles you rated
 The Good DoctorRated ★ 4.0 The Good DoctorRated ★ 4.0
 My Daughter's Men : Dad is Watching 4Rated ★ 4.5 My Daughter's Men : Dad is Watching 4Rated ★ 4.5
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
 Mr. SunshineRated ★ 5.0 Mr. SunshineRated ★ 5.0
 RememberRated ★ 4.0 RememberRated ★ 4.0
 Bridal MaskRated ★ 4.0 Bridal MaskRated ★ 4.0
 JumongRated ★ 4.5 JumongRated ★ 4.5
 Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0 Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
 Padam PadamRated ★ 5.0 Padam PadamRated ★ 5.0
 Princess HoursRated ★ 5.0 Princess HoursRated ★ 5.0
 New HeartRated ★ 5.0 New HeartRated ★ 5.0
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
 The King 2 HeartsRated ★ 5.0 The King 2 HeartsRated ★ 5.0
 High KickRated ★ 5.0 High KickRated ★ 5.0
 Witch HuntRated ★ 5.0 Witch HuntRated ★ 5.0
 Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0 Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
 IRISRated ★ 5.0 IRISRated ★ 5.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0