Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Millennium MamboRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0