Series
Ratings
219- 태풍상사Rated ★ 4.0
Would You Marry Me?Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0