Series
Ratings
20
Voice season1Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5