Movies
Ratings
76
Blades of BloodRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0