Series
Ratings
15
Rain or ShineRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5