Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The ChickenRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 5.0
Pierrot le FouRated ★ 5.0
The Breaking IceRated ★ 5.0
Sugar Glass BottleRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 5.0
Seven VeilsRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
In the AislesRated ★ 5.0
CrashRated ★ 5.0
Emilia PerezRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
TrapRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 5.0
The Taste of ThingsRated ★ 5.0
Orphan: First KillRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5