Movies
Ratings
284
ElementalRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Hot Shots!Rated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Strange WorldRated ★ 3.0
CarsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5