Series
Ratings
88- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0- Initial D: Final StageRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Eyeshield 21Rated ★ 4.0
Ittoki the NinjaRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0- AMAIM Warrior at the BorderlineRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
TravelersRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
The Orbital ChildrenRated ★ 3.5