Series
Ratings
88
In Real LifeRated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
OzRated ★ 4.5
OzRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5