Titles you rated
Blue StreakRated ★ 3.5
Paradise KissRated ★ 0.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Moment You Fall in LoveRated ★ 2.5
Tamako Love StoryRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 2.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 2.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5