Series
Ratings
46
High KickRated ★ 5.0
NEW GAME!!Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0