Movies
Ratings
234
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0