Titles you rated
FireworksRated ★ 4.0
13 AssassinsRated ★ 5.0
The Elephant ManRated ★ 4.0
MayRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 5.0
VideodromeRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.5
The FrightenersRated ★ 3.5
The I InsideRated ★ 4.5
Small SoldiersRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
GORated ★ 3.5
Lord of the FliesRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 3.5
BraindeadRated ★ 3.5
11:14Rated ★ 4.0
The God of CookeryRated ★ 3.5- AliveRated ★ 4.0