Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Young Royals Season 2Rated ★ 5.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.5
9-1-1: Lone StarRated ★ 4.5
9-1-1: LoneRated ★ 4.0
9-1-1: Lone StarRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5