Movies
Ratings
343
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
TarRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0