Series
Ratings
62
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
Another LifeRated ★ 0.5
To the MoonRated ★ 1.0
Welcome to Wedding HellRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The American Barbecue ShowdownRated ★ 3.0
Rokuhodo Yotsuiro BiyoriRated ★ 2.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
Troy: Fall of a CityRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 1.5
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 2.5
Angels of DeathRated ★ 1.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0
- DIABOLIK LOVERSRated ★ 1.5