Movies
Ratings
103
AvatarRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5