Titles you rated
One Punch ManRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5