Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
Art Museum by the ZooRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 0.5
Viva La VidaRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 0.5
WonderRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 2.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 0.5
Banshee ChapterRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.5- SABAKANRated ★ 3.0