Series
Ratings
19
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 2.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5