Titles you rated
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Mulan: Rise of a WarriorRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5- Full Metal Panic! Movie 2: One Night StandRated ★ 2.5
명량: 회오리 바다를 향하여Rated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5