Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0