Series
Ratings
54
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5