Movies
Ratings
325 The Ghost WriterRated ★ 3.0 The Ghost WriterRated ★ 3.0
 City LightsRated ★ 5.0 City LightsRated ★ 5.0
 Modern TimesRated ★ 4.0 Modern TimesRated ★ 4.0
 Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0 Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
 The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0 The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
 Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0 Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
 Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0 Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
 Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0 Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
 Summer Days With CooRated ★ 4.0 Summer Days With CooRated ★ 4.0
 Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0 Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
 BoltRated ★ 4.0 BoltRated ★ 4.0
 MulanRated ★ 3.0 MulanRated ★ 3.0
 Porco RossoRated ★ 3.0 Porco RossoRated ★ 3.0
 Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0 Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
 The Cat ReturnsRated ★ 4.0 The Cat ReturnsRated ★ 4.0
 The Lion KingRated ★ 5.0 The Lion KingRated ★ 5.0
 Toy StoryRated ★ 4.0 Toy StoryRated ★ 4.0
 Puss in BootsRated ★ 4.0 Puss in BootsRated ★ 4.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 4.0 My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
 Despicable MeRated ★ 3.0 Despicable MeRated ★ 3.0