Titles you rated
Runway CopRated ★ 0.5
DittoRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 1.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
Knight and DayRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
21Rated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
American History XRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0