Movies
Ratings
276
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 1.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0