Series
Ratings
112
Glass HeartRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
First Penguin!Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
BerlinRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Burn the House DownRated ★ 2.0