Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0