Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5