Titles you rated
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5