Movies
Ratings
1450
Good NewsRated ★ 5.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 2.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
BeanpoleRated ★ 4.0
CloserRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 2.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Ordinary Men: The "Forgotten Holocaust"Rated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 0.5