Movies
Ratings
97
GattacaRated ★ 5.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
IncoherenceRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.0